Karadeniz Balayı

Karadeniz Balayı yapılmış olduğunuz bütün tatilleri unutturacak cinsten, yeşilin tüm tonlarını görebileceğiz harika bir doğaya sahip, sabah uyandığınızda şehrin gürültüsünden uzak sadece kuş sesleri ve fırtına deresinin sesine kulak veriyorsunuz sonrasında Kaçkar dağlarının altında son derece iyi bir kahvaltı yapıyorsunuz özelikle muhlamayı denemenizi tavsiye ederim. Romantik Balayı arayanlar için en çok tercih edilen jakuzili bungalov seçeneği ile lüks Karadeniz balayı konsepti sizlere hayalinizdeki balayını gerçekleştirecek. İlk gün kurutulmuş güller ile mumların altında size özel hazırlanmış ikramlarla keyifli Karadeniz balayınız başlıyor. Bungalovlarımıza girince huzur dolu bir tatilin sizin beklediğini o an anlayacaksınız.

Karadeniz Balayı otelleri sayesinde her bütçe uygun bir otel bulabilirsiniz. Jakuzili bungalovlar standart bungalovlar şömineli bungalovlar seçeneklerimiz bulunmaktadır. Arabanızla gelmeniz halinde sizlere güzel bir gezi programı veriyoruz kendiniz rahatlıkla gezebiliyorsunuz örneğin Ayder Yaylası , Zil Kale , Şenvuya Köyü , Palovit Şelalesi , Tar Şelalesi , Şimşir Ormanları  , Çamlıhemşin , Fırtına Vadisi , Borçka Karagöl . Arabanızın çıkmadığı yüksekler dağlara Huser Yaylası , Pokut Yaylasına  Rize’den kalkan günübirlik turlara katılabilirsiniz.

Karadeniz Balayı turları doğa ile baş başa geçirip Karadeniz insanını yakından tanıma fırsatı sağlar. Karadeniz’in eşsiz doğası ile  her gün farklı yayları gezebileceğiniz gününüz dopdolu geçeceği muhteşem bir balayı sizleri bekliyor. Bölgede bulunan Fırtına  deresinin üzerinde rafting heyecanı yaşamız çok keyifli bir deneyim olacak sizler için  keza yaylalarda bulunan salıncakta sallanırken bulutların üzerinden sallanıyormuş hissiyatı verecek sizlere.Karadeniz Balayı turu tam hayal ettiğiniz gibi gerçekleştireceğiz.

Not : Bungalovlarımız Fırtına vadisi ve Ayder Yaylası çevresindedir.

Not 2 : Fırtına Deresi Debisinden dolayı Rafting + Zipline Yerine Bir Gün Günübirlik Bir Adet Tur Hediye Edelecektir

Aracı ile gelmeyecek balayı çiftimiz için Rize havalimanı ya da Rize otogarından transfer vardır. Ücretler aşağıdadır.

Rize Havalimanı – Bungalov Transfer Gidiş – Dönüş ***** TL

Alternatif : Rize gelen misafirler Havaş ile Ardeşen’e gelirlerse oradan gidiş dönüş ***** TL ‘den transfer sağlıyoruz.

Rize’nin Ardeşen otogarına gelen gidiş dönüş iki kişi toplamda *****  TL ‘den transfer sağlıyoruz.

Rezervasyon için %30 ön ödeme alınır , geri kalan ödeme bungalovda yapılır , iptal ve iadesi yoktur, erteleme imkanı vardır. Fakat Pandemiden dolayı oluşan yasaklarda iadesi mevcuttur.