HAKKIMIZDA

2013 yılı itibariyle turizm sektöründe TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) 5940 belge nolu  A Grubu ACT BİLET Seyahat Acentası olarak hizmet veren firmamız, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak , müşteri memnuniyeti odaklı ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile günübirlik,  yurtiçi ve yurtdışı turları düzenleyen , bölgenin lider tur operatörüdür. 

Sektörde en iyi olmak”  ilkesiyle çıktığı bu yolda, özenle hazırlayıp gerçekleştirdiği yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı turlar sayesinde, ülke çapında geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. 

Kaliteden taviz vermeyen bir anlayışla düzenlediği yurtiçi turlarının yanı sıra , İtalya, İspanya, Orta Avrupa, Gürcistan, Rusya, Dubai, Balkan ve Umre turları düzenleyen ve bölgenin lider tur operatörü konumunda olan firmamız; müşterilerine, katıldıkları etkinliklerden maksimum düzeyde faydalanmaları için  seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Turizm sektöründe “% 100 Müşteri Memnuniyeti” odaklı hizmet politikamızı uygularken, daima nitelikli profesyonel rehberler, memnuniyeti yüksek kaliteli lüks oteller ve rahat ulaşım araçlarını tercih ederek yaptığımız başarılı yurtiçi ve yurtdışı tur organizasyonlarıyla müşterilerimizin teveccühünü kazanmanın gururunu yaşamaktayız. Bu doğrultuda , bölgenin lider tur operatörü olarak her yıl yurtiçi ve yurtdışı turlarımıza yeni destinasyonlar ekleyerek hizmet ağımızı genişletiyoruz.