Tur Bilgileri

13. Ayder Kar Festivali

13. Düzenlenen Ayder Kardan Adam festivalinin adı Ayder Kar festivali olarak değiştirildi. Geçen sene çok ilgi gördüğünden dolayı bu seneyi festivale Bir çok sanatçı katılacak Festival 24 Ocak Cuma günü başlayıp 26 Ocak Pazar günü bitecektir.

 

Ayder Kar Festival Turu 49,99 TL

Rezervasyon : 0545 844 99 96 

 

Turumuz Saat 08:00’da Rize Merkez’deki acentemiz önünden kalkıyor ( Rize İng Bank yanı ) turumuzun aksamaması için 07:45 ofisimizin önünde olmanız rica olunur.Turlarımıza misafirlerimiz Çayeli , Pazar , Ardeşen ilçelerinden de katılım sağlayabilir.Misafirlerimiz aldıktan sonra araç ikramımız yaptıktan sonra müzik eşliğinden fırtına vadisine doğru yol alıyoruz. Fırtına vadisinin üstünde olan tarihi kemer köprülerde fotoğraf molası veriyoruz .Burada heyecan dolu Zipline yapma şansıda size tanıyoruz. Çamlıhemşin ilçesinde mola verdikten sonra Ayder yaylasına doğru yol alıyoruz.
Ayder yaylasına vardıktan sonra Gelintülü şelalesinde sizler için ufak bir mola verdikten sonra festival alanına gidiyoruz.Yaklaşık olarak olarak festival alanında 4-5 saatlik zaman geçirdikten sonra 16:00 gibi festival alanından ayrılıyoruz.
Turumuza Dahil Olanlar
  • Ulaşım
  • Ayder Milli Park Giriş Ücreti
  • Araç İçi İkramlar
  • Rehberlik Hizmeti
Turumuza Dahil Olmayanlar
  • Yemekler

Ayder Kar Festival Turuna Nasıl Katılabilirim

  1. Rize actbilet.com ofisimize gelerek ( ingbank üstü Rize iş Merkezi ) tur bileti satın alabilirsiniz
  2. Telefonla arayarak 0545 844 99 96 tur bileti satın alabilirsiniz.
  3. Whatsapp üzerinden de tur bileti satın alabilirsiniz.